Nasza historia

SOLITAX to firma z niemałym doświadczeniem i odpowiedzialnym podejściem do biznesu. Początki działalności sięgają 2004 roku kiedy Joanna i Michał Nguyen założyli wspólną działalność gospodarczą, w ramach której realizowali usługi księgowe. Usługi te cieszyły się wielkim powodzeniem i zyskały solidne referencje. To dzięki nim w 2011 zapadła decyzja o stworzeniu nowej marki w księgowości – tak powstało biuro rachunkowe SOLITAX. Dziś firma posiada swoją filię i tworzy duży zespół specjalistów, przygotowany na każdą ewentualność. Priorytetem jest bezpieczeństwo finansów i profesjonalizm w każdym calu. SOLITAX spełnia wszystkie wymogi prawne, posiada licencję Ministerstwa Finansów oraz ubezpieczenie OC.

 

Joanna Nguyen – współzałożyciel i twarz firmy SOLITAX.

 

Dla Joanny ważny jest rozwój osobisty. Nie zatrzymuje się w miejscu i tego samego oczekuje od swojego zespołu. Pełna energii i ciepła, pozostaje otwarta na ludzi. W swojej pracy perfekcjonistka, dlatego by poszerzyć swoje kompetencje często sięga po nowe dyplomy i wiedzę ekspertów. Stara się być wzorem do naśladowania dla swoich współpracowników oraz Klientów.

Siłą każdego biznesu są ludzie... Richard Branson

KROKI MILOWE ROZWOJU

Wykształcenie ekonomiczne i prawnicze:

  • Rachunkowość – Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie,
  • Prawo – Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Członek BNI Polska – największej w Polsce organizacji rekomendacji biznesowych w Polsce, zrzeszającej przedsiębiorców z różnych branż.

Były Prezes jednej z grup BNI działających w ramach tej organizacji – znakomicie zna świat i ludzi biznesu oraz ich potrzeby.

Specjalista z zakresu zatrudnienia i spraw cudzoziemców.

Wielokrotna uczestniczka i prelegentka na różnych konferencjach.

Gość programów radiowych dotyczących spraw cudzoziemców w Polsce.

Kontakt

tel.: 22 890 16 15, 22 890 16 27

e-mail: biuro@solitax.pl

Adres

ul. Leszno 15 lok. 65

01-199 Warszawa

Konsultant online