Zaufani ludzie od finansów

WANDA KOBUS-NGUYEN

WANDA KOBUS-NGUYEN

Kierownik Filii SOLITAX

Pracuje w firmie od 2012 i od początku wyznacza wysokie standardy pracy biura. Ma niesamowity zmysł organizatorski, zawsze wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów, którzy cenią jej otwartość i rzetelność, a przede wszystkim skuteczność.

DOROTA ŚNIEŻEWSKA

DOROTA ŚNIEŻEWSKA

Dział Administracyjno-Prawny

Z wykształcenia prawnik, od 2004 prowadzi w SOLITAX dział administracyjno-prawny. Stanowi wsparcie dla Klientów biura w zakresie przepisów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Doradza w wyborze odpowiedniej formy opodatkowania. Zakłada i likwiduje spółki oraz pomaga w wypełnieniu dokumentów do sądu. Ceni sobie uczciwość i dobre relacje z ludźmi.

LIDIA DĄBROWSKA

LIDIA DĄBROWSKA

Dział Kadr

Od 2006 zajmuje się kompleksową obsługą kadrowo-płacową firm, doskonale porusza się w środowisku przepisów z zakresu prawa pracy, umów cywilnoprawnych oraz zatrudniania cudzoziemców. Skończyła studia podyplomowe na kierunkach: Prawo Pracy i Ubezpieczeń Społecznych i Prawo Podatkowe.

EWA ŁOZOWSKA

EWA ŁOZOWSKA

Dział Księgowości i Windykacji

Pracuje z nami od 2009, prowadzi pełną księgowość, KPIR, ryczałty. Zajmuje się także miękką windykacją. Jest osobą, której nie opuszcza dobry humor, zawsze otwarta, energiczna, pozytywnie nastawiona do ludzi i swojej pracy. Jest dobrą duszą naszego zespołu.

AGNIESZKA BAŃKA

AGNIESZKA BAŃKA

Kierownik Działu Księgowego

Świetna bilansistka, która ma ogromną wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem. Posiada Licencję Ministerstwa Finansów. Koordynuje pracą całego zespołu, przygotowuje firmy do kontroli skarbowych i podatkowych, weryfikuje wewnętrzne procedury pozwalające zminimalizować potencjalne ryzyko podatkowe.

Kontakt

tel.: 22 890 16 15, 22 890 16 27

e-mail: biuro@solitax.pl

Adres

ul. Leszno 15/65

01-199 Warszawa

Social media

Konsultant online