SPÓŁKA IQCREDO SP. Z O.O.

"Nawiązaliśmy naszą współpracę z biurem rachunkowym SOLITAX dzięki poleceniu partnerów biznesowych. Biuro sprawnie, skutecznie i w miłej atmosferze pomogło nam w rozwoju naszego start-upu. Doskonale rozumieli nasze możliwości, potrzeby oraz cele. Nadal się rozwijamy i otrzymujemy od nich pełne wsparcie. Polecamy wszystkim współpracę z biurem rachunkowym SOLITAX".

 

IQCREDO

Tomasz CEDRO,

Grzegorz POŁUDNIEWSKI.

SOLUEL SPÓŁKA Z O.O.

"Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z biurem rachunkowym SOLITAX. Profesjonalna obsługa, fachowe doradztwo i elastyczność to rzeczy, które najbardziej cenię w naszej współpracy. Przemiła, błyskawiczna i rzetelna obsługa sprawia, że z pełnym przekonaniem rekomenduję firmę SOLITAX jako solidnego partnera".

 

SOLUEL

Iwona Wygryz.

HUMAN RES

"Biuro Rachunkowe SOLITAX współpracuje z nami od początku naszej działalności. Powierzone sprawy są realizowane z najwyższą starannością i pełnym profesjonalizmem, co wpływa na wysoką jakość ich wykonania. Zlecenia są realizowane rzetelnie i terminowo. Pracownicy biura odznaczają się wysokimi kompetencjami, dużym zaangażowaniem w wykonywane obowiązki, a także wysokim poziomem kultury osobistej, odpowiadając na nasze potrzeby".
 

Z całego serca polecamy usługi SOLITAX innym.

Zespół Human Res.

Kontakt

tel.: 22 890 16 15, 22 890 16 27

e-mail: biuro@solitax.pl

Adres

ul. Leszno 15 lok. 65

01-199 Warszawa

Konsultant online