Misja

Naszą misją jest dawanie klientom więcej niż się spodziewają po biurze rachunkowym. Chcemy wyprzedzać ich potrzeby, pomagać im nawet w sytuacjach bez wyjścia i dzięki temu wpływać na rozwój ich biznesów. Wierzymy, że mając taką postawę wpływamy na kulturę prowadzenia biznesu w Polsce i jakość relacji pomiędzy przedsiębiorcami. (Pomagamy naszym partnerom i zmieniamy świat biznesu na lepszy).

 

Wizja

  * Dbamy o atmosferę panującą w naszym zespole dzięki czemu relacje wewnątrz firmy są przyjacielskie a zasady współpracy jasne i wspólnie wypracowane.
  * Tworzymy przyjazne miejsca pracy. Dla nas oznacza to ładne i funkcjonalne wnętrze, komfortowe warunki, dbanie o spokój, harmonię oraz wysoką kulturę komunikacyjną.
  * Upewniamy się, że z problemami nikt nie zostaje sam, bo nasza praca ma dawać nam frajdę i przyjemność.
  * Troszczymy się o relacje z klientami budowane w oparciu o zaufanie i wzajemną sympatię. My po prostu lubimy naszych klientów i chcemy, żeby w pod naszymi skrzydłami czuli się wyjątkowo.
  * Nie muszą znać się na księgowość i podatkach - to my bierzemy na siebie odpowiedzialność za rozwiązywanie ich problemów.
  * Dbamy o jakość naszych usług. Chcemy być o krok przed potrzebami klientów, wierzymy, że nie ma sytuacji bez wyjścia i zawsze angażujemy się na 100%.
  * Stale rozwijamy nasze kompetencje, zarówno te związane z fachową wiedzą jak i umiejętnościami osobistymi.

Kontakt

tel.: 22 890 16 15, 22 890 16 27

e-mail: biuro@solitax.pl

Adres

ul. Leszno 15 lok. 65

01-199 Warszawa

Konsultant online